#jenniferlawrence medias

Posts tagged on #jenniferlawrence

Top Posts Recent Posts

Top Posts

💕.

💕 ...

jake talking about tom 💓💘💗.

jake talking about tom 💓💘💗 ...

do you guys have a mysterio pop?.

do you guys have a mysterio pop? ...

Красотка Дженифер Лоуренс 
Акварель А4 
#ma_nonna #jenniferlawrence #watercolorpainting #watercolor_art #portraitart #portraitwatercolor #aquarelle #aquarella #artrealism #beautifulart #portraitgirl #painting🎨 #moulinduroy #акварель #акварельныйрисунок #портретпофото #портретакварелью #летний_challenge_three.

Красотка Дженифер Лоуренс Акварель А4 #ma_nonna #jenniferlawrence #watercolorpainting #watercolor_art #portraitart #portraitwatercolor #aquarelle #aquarella #artrealism #beautifulart #portraitgirl #painting 🎨 #moulinduroy #акварель #акварельныйрисунок #портретпофото #портретакварелью #летний_challenge_three ...

poor tom sdjdknjd.

poor tom sdjdknjd ...

Most Recent

.

...

Film: #XMenDarkPhoenix
Tür: #bilimkurgu #aksiyon #macera 
Oyuncular: #SophieTurner #JamesMcAvoy #JenniferLawrence #MichaelFassbender
Yönetmen: #SimonKinberg
Yapım Yılı, Yeri: 2019 - ABD 
Süre: 113 dk. 
Imdb: 6.1 Değerlendirmem: 10/6

Konu: 1992 yılında yaşayan mutantların hikayesinin anlatıldığı filmde; ABD başkanı, uzaya gönderilen mürettebatın bilinmeyen bir tehlike ile karşılaşması nedeniyle gemideki ekibin kurtarılması için X-Men ve mutantları görevlendirir. Uzaydaki kurtarma görevi sırasında tehditi bir şekilde engelleyen Jean, gizemli bir kozmik güce maruz kalır. Tüm gücü içine çeken Jean'in psişik yetenekleri yoğunlaşırken geçmişten gelen duygularının da tesiriyle içindeki gücü kontrol edemez. Bu güç, daha sonra hem kendini hem arkadaşlarını hem de tüm dünya insanlarını tehdit etmeye başlar. Jean'in içindeki bu enerjinin peşinde olan ve gelişmiş bir gezegenden gelen Vok ve diğerleri, Anka Kuşu'nun içindeki gücü ele geçirmek için her şeyi yapmaya hazırdır.
▶️ Daha önce izlediğim X-Men filmleri kadar başarılı değil, ama eleştirmenlerin yönelttiği kadar kötü de değil. Muhteşem oyuncu kadrosu, filmdeki karekterlerine dönüşürken nedense zayıf kalmış. Ortalama aksiyon, izleyiciye geçmeyi başaramayanbir duygusallık.. Bir Avengers değil ama yine de Marvel.. 🙂.

Film: #XMenDarkPhoenix Tür: #bilimkurgu #aksiyon #macera Oyuncular: #SophieTurner #JamesMcAvoy #JenniferLawrence #MichaelFassbender Yönetmen: #SimonKinberg Yapım Yılı, Yeri: 2019 - ABD Süre: 113 dk. Imdb: 6.1 Değerlendirmem: 10/6 Konu: 1992 yılında yaşayan mutantların hikayesinin anlatıldığı filmde; ABD başkanı, uzaya gönderilen mürettebatın bilinmeyen bir tehlike ile karşılaşması nedeniyle gemideki ekibin kurtarılması için X-Men ve mutantları görevlendirir. Uzaydaki kurtarma görevi sırasında tehditi bir şekilde engelleyen Jean, gizemli bir kozmik güce maruz kalır. Tüm gücü içine çeken Jean'in psişik yetenekleri yoğunlaşırken geçmişten gelen duygularının da tesiriyle içindeki gücü kontrol edemez. Bu güç, daha sonra hem kendini hem arkadaşlarını hem de tüm dünya insanlarını tehdit etmeye başlar. Jean'in içindeki bu enerjinin peşinde olan ve gelişmiş bir gezegenden gelen Vok ve diğerleri, Anka Kuşu'nun içindeki gücü ele geçirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. ▶️ Daha önce izlediğim X-Men filmleri kadar başarılı değil, ama eleştirmenlerin yönelttiği kadar kötü de değil. Muhteşem oyuncu kadrosu, filmdeki karekterlerine dönüşürken nedense zayıf kalmış. Ortalama aksiyon, izleyiciye geçmeyi başaramayanbir duygusallık.. Bir Avengers değil ama yine de Marvel.. 🙂 ...