#justgoshoot medias

Posts tagged on #justgoshoot

Top Posts Recent Posts

Top Posts

can’t believe only 2 weeks ago i could sit at the pier and not worry about class😒.

can’t believe only 2 weeks ago i could sit at the pier and not worry about class😒 ...

Cześć Włosomaniacza-siostro! Ostatnio przegadałyśmy temat przeproteinowania i przeemolientowania i został nam temat PRZENAWILŻENIA włosów czyli co się dzieje gdy przesadzisz z humektantami i jak sobie poradzić?

Szczerze przyznam że humektanty dla mnie to takie małe potworki z reklamy serków Danio 🙈Nie lubimy się i tyle😂 Używam ich najrzadziej i zawsze w kombinacji z emolientami.

Co mam na myśli? Dawką humektantów dla mnie jest aloes pod olej czy maska emolientowo humektantowa raz na tydzień, dwa. Gdy przesadzę z nimi powstaje OGROMNY puch! Wszystkie moje baby hair stają wtedy na baczność. Włosy są miekko- ciągnące się i jakby „gąbczaste”, zbijają się w strąki. I no nie wygląda to dobrze🤷🏼‍♀️ Przenawilżenie często łączy się z punktem rosy o którym już pisałam (sprawdź SPIS TREŚCI) i warunkami pogodowymi. Nie polecam humektantować gdy na dworze pada kilka dni.

Jak sobie radzić? Gdy już się tak stanie że przenawilżysz to uratuje cię maska emolientowa czy olejowanie „na sucho”. Ale bardziej polecam zapobiegać niż naprawiać i jeśli wiesz że humektanty nie lubią się z Twoimi włosami łącz je z emolientem już podczas mycia.

Miałyście ostatnio problem z takim humektantowym puchem?

#wrzosy #kapelusz #jesień #september2019 #autumnmood #discoverbeauty #discoverunder10k #hatstyle #pielegnacjawlosow #dlugiewlosy #pieknewlosy #fryzury #pielegnacja #portraiture #earth_portraits #portraitmoods #ourplanetdaily #seekingthestars #lookslikefilm #postthepeople #quietthechaos #justgoshoot.

Cześć Włosomaniacza-siostro! Ostatnio przegadałyśmy temat przeproteinowania i przeemolientowania i został nam temat PRZENAWILŻENIA włosów czyli co się dzieje gdy przesadzisz z humektantami i jak sobie poradzić? Szczerze przyznam że humektanty dla mnie to takie małe potworki z reklamy serków Danio 🙈Nie lubimy się i tyle😂 Używam ich najrzadziej i zawsze w kombinacji z emolientami. Co mam na myśli? Dawką humektantów dla mnie jest aloes pod olej czy maska emolientowo humektantowa raz na tydzień, dwa. Gdy przesadzę z nimi powstaje OGROMNY puch! Wszystkie moje baby hair stają wtedy na baczność. Włosy są miekko- ciągnące się i jakby „gąbczaste”, zbijają się w strąki. I no nie wygląda to dobrze🤷🏼‍♀️ Przenawilżenie często łączy się z punktem rosy o którym już pisałam (sprawdź SPIS TREŚCI) i warunkami pogodowymi. Nie polecam humektantować gdy na dworze pada kilka dni. Jak sobie radzić? Gdy już się tak stanie że przenawilżysz to uratuje cię maska emolientowa czy olejowanie „na sucho”. Ale bardziej polecam zapobiegać niż naprawiać i jeśli wiesz że humektanty nie lubią się z Twoimi włosami łącz je z emolientem już podczas mycia. Miałyście ostatnio problem z takim humektantowym puchem? #wrzosy #kapelusz #jesie ń #september2019 #autumnmood #discoverbeauty #discoverunder10k #hatstyle #pielegnacjawlosow #dlugiewlosy #pieknewlosy #fryzury #pielegnacja #portraiture #earth_portraits #portraitmoods #ourplanetdaily #seekingthestars #lookslikefilm #postthepeople #quietthechaos #justgoshoot ...

a few from seaport and san diego harbor.

a few from seaport and san diego harbor ...

Would you ride down this road? 😯
-
-
-
-
Photo by @karl_shakur
-
Tag someone 📌 Comment 💭 Like ❤ Share ⬆️
-
Follow our page for more inspirational content! 👉 @mount.spirit
-
- -
-
-
-
#lifeofadventure #artofvisuals #optoutside #worldplaces #justgoshoot #earthfocus #livefolk #exploretocreate #theoutbound #wanderfolk #thevisualcollective #ourplanetdaily #naturephotography #landscapephotography.

Would you ride down this road? 😯 - - - - Photo by @karl_shakur - Tag someone 📌 Comment 💭 Like ❤ Share ⬆️ - Follow our page for more inspirational content! 👉 @mount.spirit - - - - - - #lifeofadventure #artofvisuals #optoutside #worldplaces #justgoshoot #earthfocus #livefolk #exploretocreate #theoutbound #wanderfolk #thevisualcollective #ourplanetdaily #naturephotography #landscapephotography ...

This place is here since 100 Years
And still have that charm 🤩
Many famous and Respectable People have visited this Place , including Netaji Subhas Chandra Bose 😱. This was place where People used to sit , talk and Refresh themselves with a glass of Chilled Sherbat ..
_________________________________________________________
What? - Sherbat ( Dub Sherbat, Rose Sherbat , Kesar Pista Sherbat )
Location - Added 
Ratings -4/5
Recommendation -Yes 
Category -Refreshment 
Price - Including 3 (₹230)
------------------------------------------------------
Keep Supporting & Keep Loving 
@kolkatafoodieee  @kolkatafoodieee 
___________________________________________________

@pandareviewz  @veggiepaaji  @v_for_veggie  @thefoodranger  @zingyzest  @dilsefoodie @thegutlessfoodie @foodfashionparty @saffrontrail  @radiokarohan  @therealharryuppal 
___________________________________________________
#JustGoShoot #InstaGood # #Moment #likeandgrow1.

This place is here since 100 Years And still have that charm 🤩 Many famous and Respectable People have visited this Place , including Netaji Subhas Chandra Bose 😱. This was place where People used to sit , talk and Refresh themselves with a glass of Chilled Sherbat .. _________________________________________________________ What? - Sherbat ( Dub Sherbat, Rose Sherbat , Kesar Pista Sherbat ) Location - Added Ratings -4/5 Recommendation -Yes Category -Refreshment Price - Including 3 (₹230) ------------------------------------------------------ Keep Supporting & Keep Loving @kolkatafoodieee @kolkatafoodieee ___________________________________________________ @pandareviewz @veggiepaaji @v_for_veggie @thefoodranger @zingyzest @dilsefoodie @thegutlessfoodie @foodfashionparty @saffrontrail @radiokarohan @therealharryuppal ___________________________________________________ #JustGoShoot #InstaGood # #Moment #likeandgrow1 ...

Amalfi coast. 🇮🇹🍋.

Amalfi coast. 🇮🇹🍋 ...

Most Recent

So pretty soon I'll be announcing my pet portraits. I wanted to screw around today and practise some #lightingsetups 
#tinka was not happy about being used as a #standin straight out of a bath. 
Shout out to @sextyk for wrangling the treats.

#Nikon #iamnikon #Nikkor #wescott #appolloorb #godox #photo #portrait #petportrait #photography #JustGoShoot #PhotoOfTheDay #PortraitPerfection #PostMorePortraits #MTSP #PicOfTheDay #mtsp #mtspportrait #creativeportrait #wescottappolloorb #d4 #NikkonD4 #bnw #dog #grump #grumpy.

So pretty soon I'll be announcing my pet portraits. I wanted to screw around today and practise some #lightingsetups #tinka was not happy about being used as a #standin straight out of a bath. Shout out to @sextyk for wrangling the treats. #Nikon #iamnikon #Nikkor #wescott #appolloorb #godox #photo #portrait #petportrait #photography #JustGoShoot #PhotoOfTheDay #PortraitPerfection #PostMorePortraits #MTSP #PicOfTheDay #mtsp #mtspportrait #creativeportrait #wescottappolloorb #d4 #NikkonD4 #bnw #dog #grump #grumpy ...