#motywacja medias

Posts tagged on #motywacja

Top Posts Recent Posts

Top Posts

💰Jak Zarobić Duuuuże Pieniądze?

Często dostaję wiadomości typu “Heniu mam świetny pomysł na biznes, co o nim myślisz?”
-
Jeśli też uważasz, że masz świetny pomysł na biznes, przeczytaj ten opis do końca, ponieważ może on przewrócić Twoje życie do góry nogami…

Zacznijmy od początku... Przedsiębiorca jest to osoba, która ma za zadanie ROZWIĄZYWAĆ problemy ludzi.

i

im WIĘKSZY problem rozwiązuje, tym WIĘCEJ zarabia pieniędzy.

Co to znaczy większy problem?

To taki problem, o którym ludzie myślą non stop.

Budząc się rano, podczas jazdy samochodem, czy idąc spać…

Myśl o tym problemie, nie daje im spokoju, dopóki nie znajdą na to rozwiązania…

Przykłady takich problemów:
• jak zarabiać więcej pieniędzy
• jak zrzucić wagę
• jak wyjść z długów
• jak rzucić etat
• jak pozbyć się trądziku
• jak pozyskać więcej klientów i zwiększyć sprzedaż
• jak znaleźć dziewczynę

Jeśli znajdziesz rozwiązanie na powyższe problemy, ludzie z przyjemnością włożą (duuuże) pieniądze do Twojej kieszeni…

Jeśli chcesz otworzyć Biznes i Zarabiać Duże Pieniądze, zacznij od SZUKANIA PROBLEMÓW, zamiast szukać pomysłów

ponieważ

jak już znajdziesz problem, to wtedy pomysł przychodzi sam.

Prowadząc Agencję Social Media, rozwiązuje problemy Przedsiębiorców i pomagam im pozyskać więcej klientów do ich biznesu.

Jeśli też chcesz rozwiązywać WIĘKSZE problemy i Zarabiać Duże Pieniądze, kliknij w link w moim Biogramie @thehenrick i Zapisz się Kurs ZSA, ponieważ już niedługo startujemy mordeczko i nie może Ciebie zabraknąć!
.
📸 @iamcezary .
.
.
#cytat #biznes #przedsiębiorca #przedsiebiorca #warszawa #pasja #marzenia #cytaty #sukces #rozwojosobisty #motywacja #digitalnomad #digitalnomadlife #entrepreneurlife.

💰Jak Zarobić Duuuuże Pieniądze? Często dostaję wiadomości typu “Heniu mam świetny pomysł na biznes, co o nim myślisz?” - Jeśli też uważasz, że masz świetny pomysł na biznes, przeczytaj ten opis do końca, ponieważ może on przewrócić Twoje życie do góry nogami… Zacznijmy od początku... Przedsiębiorca jest to osoba, która ma za zadanie ROZWIĄZYWAĆ problemy ludzi. i im WIĘKSZY problem rozwiązuje, tym WIĘCEJ zarabia pieniędzy. Co to znaczy większy problem? To taki problem, o którym ludzie myślą non stop. Budząc się rano, podczas jazdy samochodem, czy idąc spać… Myśl o tym problemie, nie daje im spokoju, dopóki nie znajdą na to rozwiązania… Przykłady takich problemów: • jak zarabiać więcej pieniędzy • jak zrzucić wagę • jak wyjść z długów • jak rzucić etat • jak pozbyć się trądziku • jak pozyskać więcej klientów i zwiększyć sprzedaż • jak znaleźć dziewczynę Jeśli znajdziesz rozwiązanie na powyższe problemy, ludzie z przyjemnością włożą (duuuże) pieniądze do Twojej kieszeni… Jeśli chcesz otworzyć Biznes i Zarabiać Duże Pieniądze, zacznij od SZUKANIA PROBLEMÓW, zamiast szukać pomysłów ponieważ jak już znajdziesz problem, to wtedy pomysł przychodzi sam. Prowadząc Agencję Social Media, rozwiązuje problemy Przedsiębiorców i pomagam im pozyskać więcej klientów do ich biznesu. Jeśli też chcesz rozwiązywać WIĘKSZE problemy i Zarabiać Duże Pieniądze, kliknij w link w moim Biogramie @thehenrick i Zapisz się Kurs ZSA, ponieważ już niedługo startujemy mordeczko i nie może Ciebie zabraknąć! . 📸 @iamcezary . . . #cytat #biznes #przedsi ębiorca #przedsiebiorca #warszawa #pasja #marzenia #cytaty #sukces #rozwojosobisty #motywacja #digitalnomad #digitalnomadlife #entrepreneurlife ...

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo lubimy tracić na to czas. Dieta keto najlepsza, dieta zbilansowana najlepsza, zimowe pomidory są niezdrowe, słodziki to zło wcielone, nabiał to, owoce tamto i tak w nieskończoność..🗣 Osobiście od tego uciekam i staram się walczyć o nas.. może zabrzmi to dziwnie ale tak, walczę o nas wszystkich abyśmy nie tracili na te wszystkie wojenki i dyskusje czasu, skupili się podstawach, które jak dobrze wiemy są w tej całej układance najważniejsze. Trening siłowy, kaloryka diety, odpowiednia podaż białka, dbałość o wartości pożywienia oraz nawodnienie - TO WSZYSTKO 💀 Więcej się zastanawiamy, debatujemy, sprzeczamy niż robimy. Pasek mlecznej czekolady, łyżeczka cyrku do kawy czy nutelli nas nie zabije ale moim zdaniem dziennie zmarnowana godzina czy dwie na takie właśnie „głupoty”.. coś w naszym życiu nam odbiera. NASZE MOŻLIWOŚCI.

#polskichlopak#siłownia#trening#stylżycia#rozwójosobisty#inspiracja#motywacja#motywacjadodziałania#nauka#lifestyle#polishboy#model#treningsilowy#odżywianie#redukcja#odchudzanie#warszawa#katowice#krakow#wroclaw#opole#polska#poland.

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo lubimy tracić na to czas. Dieta keto najlepsza, dieta zbilansowana najlepsza, zimowe pomidory są niezdrowe, słodziki to zło wcielone, nabiał to, owoce tamto i tak w nieskończoność..🗣 Osobiście od tego uciekam i staram się walczyć o nas.. może zabrzmi to dziwnie ale tak, walczę o nas wszystkich abyśmy nie tracili na te wszystkie wojenki i dyskusje czasu, skupili się podstawach, które jak dobrze wiemy są w tej całej układance najważniejsze. Trening siłowy, kaloryka diety, odpowiednia podaż białka, dbałość o wartości pożywienia oraz nawodnienie - TO WSZYSTKO 💀 Więcej się zastanawiamy, debatujemy, sprzeczamy niż robimy. Pasek mlecznej czekolady, łyżeczka cyrku do kawy czy nutelli nas nie zabije ale moim zdaniem dziennie zmarnowana godzina czy dwie na takie właśnie „głupoty”.. coś w naszym życiu nam odbiera. NASZE MOŻLIWOŚCI. #polskichlopak #si łownia#trening #styl życia#rozw ójosobisty#inspiracja #motywacja #motywacjadodzia łania#nauka #lifestyle #polishboy #model #treningsilowy #od żywianie#redukcja #odchudzanie #warszawa #katowice #krakow #wroclaw #opole #polska #poland ...

Ledwie napisaliśmy post o tym, jak ciężko jest nam się w USA zdrowo odżywiać w rozsądnej cenie, a Stany postanowiły nam pokazać, że nie są takie straszne, jak je Wam malujemy. Już na drugi dzień pobocza obrodziły w pyszne dzikie maliny i jeżyny. Jak wszystko chyba na tym świecie także to dobrodziejstwo okazało się mieć jednak zarówno swoje plusy, jak i minusy - krzewy obrastają wszystko swoimi mocarnymi kolcami, przez co trudno znaleźć nam miejsce pod namiot. Kto by się spodziewał po zwykłych malinkach, że będą mieć taką moc sprawczą w naszej podróży! .

Między innymi więc dlatego zdecydowaliśmy tej nocy nie spać w krzakach, ale zastosować taktykę latynoamerykańsķą, której jeszcze nie praktykowaliśmy na amerykańskiej ziemi - postanowiliśmy rozbić się pod kościołem. W miejscowości Gualala, mimo że liczy zaledwie 2000 mieszkańców, kościołów jest aż trzy. My wybraliśmy ten Baptystów, trochę w związku z jego zacisznym położeniem, sasiedztwem lasu i hasającymi wokół jelonkami. Trochę zaś z ciekawości innych obrządków religijnych.

Jako że duchowni nie mieszkają tu przy kościołach jak w Ameryce Łacińskiej, pastora poznaliśmy dopiero rano. A ten z miejsca otworzył nam wrota do skarbca. Skarbiec nazywa się food bank i jest wydzieloną salką w kościele, gdzie kilka razy w miesiącu rozdaje się jedzenie potrzebującym. Nie są to gotowe posiłki, a produkty pierwsze, głównie puszki i pokarmy sypkie, ale także mleko, mięso, owoce, warzywa. Produkty pochodzą z centralnego krajowego banku żywności, a także z nadwyżek z lokalnych sklepów. I jak mówi pastor Jason, jest tego tyle, że nie ma komu tego rozdawać i mimo tego, że z pomocy korzysta około 40 miejscowych rodzin, to duża część jedzenia się marnuje. Mieliśmy moralne opory, żeby takie jedzenie przyjąć (są ludzie którzy potrzebują go bardziej), ale gdy zobaczyliśmy warzywa i owoce na skraju użyteczności, serce nam się pokrajało. Marnowanie się jedzenia tak bardzo boli.

Ale to nie dlatego nie mogliśmy opuścić małej kościelnej salki. Po prostu tak się zagadaliśmy z pastorem, że zupełnie zapomnieliśmy o jedzeniu i o Bożym świecie. (cd komentarz).

Ledwie napisaliśmy post o tym, jak ciężko jest nam się w USA zdrowo odżywiać w rozsądnej cenie, a Stany postanowiły nam pokazać, że nie są takie straszne, jak je Wam malujemy. Już na drugi dzień pobocza obrodziły w pyszne dzikie maliny i jeżyny. Jak wszystko chyba na tym świecie także to dobrodziejstwo okazało się mieć jednak zarówno swoje plusy, jak i minusy - krzewy obrastają wszystko swoimi mocarnymi kolcami, przez co trudno znaleźć nam miejsce pod namiot. Kto by się spodziewał po zwykłych malinkach, że będą mieć taką moc sprawczą w naszej podróży! . Między innymi więc dlatego zdecydowaliśmy tej nocy nie spać w krzakach, ale zastosować taktykę latynoamerykańsķą, której jeszcze nie praktykowaliśmy na amerykańskiej ziemi - postanowiliśmy rozbić się pod kościołem. W miejscowości Gualala, mimo że liczy zaledwie 2000 mieszkańców, kościołów jest aż trzy. My wybraliśmy ten Baptystów, trochę w związku z jego zacisznym położeniem, sasiedztwem lasu i hasającymi wokół jelonkami. Trochę zaś z ciekawości innych obrządków religijnych. Jako że duchowni nie mieszkają tu przy kościołach jak w Ameryce Łacińskiej, pastora poznaliśmy dopiero rano. A ten z miejsca otworzył nam wrota do skarbca. Skarbiec nazywa się food bank i jest wydzieloną salką w kościele, gdzie kilka razy w miesiącu rozdaje się jedzenie potrzebującym. Nie są to gotowe posiłki, a produkty pierwsze, głównie puszki i pokarmy sypkie, ale także mleko, mięso, owoce, warzywa. Produkty pochodzą z centralnego krajowego banku żywności, a także z nadwyżek z lokalnych sklepów. I jak mówi pastor Jason, jest tego tyle, że nie ma komu tego rozdawać i mimo tego, że z pomocy korzysta około 40 miejscowych rodzin, to duża część jedzenia się marnuje. Mieliśmy moralne opory, żeby takie jedzenie przyjąć (są ludzie którzy potrzebują go bardziej), ale gdy zobaczyliśmy warzywa i owoce na skraju użyteczności, serce nam się pokrajało. Marnowanie się jedzenia tak bardzo boli. Ale to nie dlatego nie mogliśmy opuścić małej kościelnej salki. Po prostu tak się zagadaliśmy z pastorem, że zupełnie zapomnieliśmy o jedzeniu i o Bożym świecie. (cd komentarz) ...

“Don’t wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect”
🔸
🔸
🔸
Zastanawiałam się czemu przez dłuższy okres nie myślałam nad znaczeniem takich słów i jakie maja głębokie znaczenie. 💥
🔸
🔸
Nie czekaj na idealny moment. Weź moment i zrób go idealnym🔥
.
.
.
#motywacja #rozwoj #radom #warszawa #polishgirl #polskadziewczyna  #lecimy #cel #mozliwosci #nowemozliwosci #krakow #radomianka #motivation #marzenia #podróże #likeforlikes.

“Don’t wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect” 🔸 🔸 🔸 Zastanawiałam się czemu przez dłuższy okres nie myślałam nad znaczeniem takich słów i jakie maja głębokie znaczenie. 💥 🔸 🔸 Nie czekaj na idealny moment. Weź moment i zrób go idealnym🔥 . . . #motywacja #rozwoj #radom #warszawa #polishgirl #polskadziewczyna #lecimy #cel #mozliwosci #nowemozliwosci #krakow #radomianka #motivation #marzenia #podr óże #likeforlikes ...

Abstrahując od mojej miny 😜
Pozdrowienia z lodowej Holandii🇳🇱🔥
@pzls_pl .
.
.
📸Najlepszy fotograf @m.bachanek.

Abstrahując od mojej miny 😜 Pozdrowienia z lodowej Holandii🇳🇱🔥 @pzls_pl . . . 📸Najlepszy fotograf @m.bachanek ...

Zeszłoroczny wypad na dzialeczkę z @kliniczna.katzuzka no i oczywiście postój w Pułtusku! ✌️😉 W takie upały, aż chciałoby się gdzieś wyjechać. Ja muszę jeszcze trochę poczekać 👌 treningi się same nie zrobią! A formą podopiecznych ma być wieczna! 💪😂😂😂🔥🔥🔥 U was jakie plany? Wolne i plażing, czy praca? Pozdro ziomeczki! Siła i moc! 💪🐺☯️✌️
.
.
.
#polishmodel #model #polskichłopak #chlopak #chłopak #polskichłopak #trener #trenerpersonalny #tb #tbt #pultusk #wakacje #motywacja #fitnessmotywacja #fitnessmodel #fotness.

Zeszłoroczny wypad na dzialeczkę z @kliniczna.katzuzka no i oczywiście postój w Pułtusku! ✌️😉 W takie upały, aż chciałoby się gdzieś wyjechać. Ja muszę jeszcze trochę poczekać 👌 treningi się same nie zrobią! A formą podopiecznych ma być wieczna! 💪😂😂😂🔥🔥🔥 U was jakie plany? Wolne i plażing, czy praca? Pozdro ziomeczki! Siła i moc! 💪🐺☯️✌️ . . . #polishmodel #model #polskich łopak #chlopak #ch łopak #polskich łopak #trener #trenerpersonalny #tb #tbt #pultusk #wakacje #motywacja #fitnessmotywacja #fitnessmodel #fotness ...

Most Recent

Klatka zrobiona czas na areoby 😁🏃‍♂️💪💪 #chestday #gymtime #motywacja #power #wednesday #polishboy #fallowme #polish #instaphoto.

Klatka zrobiona czas na areoby 😁🏃‍♂️💪💪 #chestday #gymtime #motywacja #power #wednesday #polishboy #fallowme #polish #instaphoto ...