#natgeotravel medias

Posts tagged on #natgeotravel

Top Posts Recent Posts

Top Posts

Paradise is wherever you make it.

Paradise is wherever you make it ...

Photo by: @debodoes 
Follow - @cali_invite_you
> Rate it! <
Use our tag to be featured - #caliinviteyou
Our 2nd project - @amazing_shot

Don't forget to follow us. And show us to your friends
.
Tags: #cali  #california #usa #ca #la #losangeles #sunset #hollywood #earth_shotz #californiaholics #awesomepix #natgeotravel #earthpix #visitcalifornia #californialove #californiadlx.

Photo by: @debodoes Follow - @cali_invite_you > Rate it! < Use our tag to be featured - #caliinviteyou Our 2nd project - @amazing_shot Don't forget to follow us. And show us to your friends . Tags: #cali   #california #usa #ca #la #losangeles #sunset #hollywood #earth_shotz #californiaholics #awesomepix #natgeotravel #earthpix #visitcalifornia #californialove #californiadlx ...

Haftanın son güneşi batıyor, siz bu güzelliği nereden izliyorsunuz? 🌅
--
The last sun of the week is setting, where do you watch this beauty? 🌅
@seyithan1611.

Haftanın son güneşi batıyor, siz bu güzelliği nereden izliyorsunuz? 🌅 -- The last sun of the week is setting, where do you watch this beauty? 🌅 @seyithan 1611 ...

[ Malesia | 📖 PAG. 13 | 📍 Kuala Lumpur ] Posso dirlo forte e chiaro... le Batu Caves sono uno degli spot più fotografati di Kuala Lumpur 💙💚💛🧡❤️💜 Si tratta di un vero e proprio tempio indù scavato nella roccia calcarea la cui parte più suggestiva e pittoresca è sicuramente la scalinata con 272 coloratissimi scalini. Lungo il corrimano delle scale e dentro alle grotte non è raro imbattersi in qualche scimmietta curiosa 🐒 •
Thanks to:
@malaysia.truly.asia
#malesia
#turismomalesia
#tourismmalaysiacorporate
#VMY2020
•
#AwesomeEarth #BestVacations#BeautifulMatters #LiveTravelChannel#PassionPassport #Exklusive_Shot#CNTraveler #AGameOfTones#BeautifulDestinations #AwesomePix#TravelAwesome #DiscoverGlobe#Discover_Vacations #BestDiscovery#TravellingThroughTheWorld#Places_Wow #NatGeo#Wonderful_Places #MyTinyAtlas#Instatravel #NatGeoTravel#RoamThePlanet #NeverStopExploring  #kualalumpur #batucaves.

[ Malesia | 📖 PAG. 13 | 📍 Kuala Lumpur ] Posso dirlo forte e chiaro... le Batu Caves sono uno degli spot più fotografati di Kuala Lumpur 💙💚💛🧡❤️💜 Si tratta di un vero e proprio tempio indù scavato nella roccia calcarea la cui parte più suggestiva e pittoresca è sicuramente la scalinata con 272 coloratissimi scalini. Lungo il corrimano delle scale e dentro alle grotte non è raro imbattersi in qualche scimmietta curiosa 🐒 • Thanks to: @malaysia.truly.asia #malesia #turismomalesia #tourismmalaysiacorporate #VMY2020#AwesomeEarth #BestVacations #BeautifulMatters #LiveTravelChannel #PassionPassport #Exklusive_Shot #CNTraveler #AGameOfTones #BeautifulDestinations #AwesomePix #TravelAwesome #DiscoverGlobe #Discover_Vacations #BestDiscovery #TravellingThroughTheWorld #Places_Wow #NatGeo #Wonderful_Places #MyTinyAtlas #Instatravel #NatGeoTravel #RoamThePlanet #NeverStopExploring #kualalumpur #batucaves ...

TEOTIHUACÁN, ESTADO DE MÉXICO.
@juroga23
• • • • •
Aquí el repicar de las campanas se mezcla con el sonido del huéhuetl. La historia antigua invita a descubrir la vida de estos dos pueblos.

Teotihuacán fue una de las mayores ciudades prehispánicas de Mesoamérica, pero ambos pueblos combinan una cultura antigua y colonial. La joya de estos lugares es el enorme yacimiento arqueológico. Se trata de uno de los sitios precolombinos más admirados del mundo.

Y sorprendentemente no es lo único que hay que conocer; el Ex Convento de San Juan Bautista destaca por su hermosura y proyección arquitectónica; también puedes ver el Templo de Nuestra Señora de la Purificación con su imponente fachada e interior prístino de este Pueblo Mágico.

Si tienes un espíritu aventurero no te puedes perder la espectacular vista que tendrás en los viajes en globo que te ofrecen una manera única de contemplar las pirámides y la unión de dos mundos en México.

Vive una experiencia única en los Pueblos Mágicos de México, visita Teotihuacán.
• • • • •
#Teotihuacán #México #PueblosMágicos #MéxicoEnUnaFoto #visitmexico #visit_beautiful_mexico_ #mexicolove #mexicolors #mexico_tour_ #natgeotravel #ig_world_colors #colors_of_day #travel_photography #beautifuldestinations #traveltheworld #worldcaptures #wonderlful_places #just_features #ig_color #hello_worldpics #travelawesome #travelstroke #iamatraveler #ig_travel #wonderfuldestinations #travel #travellife #travelgram #travelblog.

TEOTIHUACÁN, ESTADO DE MÉXICO. @juroga 23 • • • • • Aquí el repicar de las campanas se mezcla con el sonido del huéhuetl. La historia antigua invita a descubrir la vida de estos dos pueblos. Teotihuacán fue una de las mayores ciudades prehispánicas de Mesoamérica, pero ambos pueblos combinan una cultura antigua y colonial. La joya de estos lugares es el enorme yacimiento arqueológico. Se trata de uno de los sitios precolombinos más admirados del mundo. Y sorprendentemente no es lo único que hay que conocer; el Ex Convento de San Juan Bautista destaca por su hermosura y proyección arquitectónica; también puedes ver el Templo de Nuestra Señora de la Purificación con su imponente fachada e interior prístino de este Pueblo Mágico. Si tienes un espíritu aventurero no te puedes perder la espectacular vista que tendrás en los viajes en globo que te ofrecen una manera única de contemplar las pirámides y la unión de dos mundos en México. Vive una experiencia única en los Pueblos Mágicos de México, visita Teotihuacán. • • • • • #Teotihuac án #M éxico #PueblosM ágicos #M éxicoEnUnaFoto #visitmexico #visit_beautiful_mexico_ #mexicolove #mexicolors #mexico_tour_ #natgeotravel #ig_world_colors #colors_of_day #travel_photography #beautifuldestinations #traveltheworld #worldcaptures #wonderlful_places #just_features #ig_color #hello_worldpics #travelawesome #travelstroke #iamatraveler #ig_travel #wonderfuldestinations #travel #travellife #travelgram #travelblog ...

Edirne köklü tarihi; köprü, hamam, çarşı ve külliyeleri; camisi, kilisesi, sinagogu; ciğeri, köftesi, badem ezmesi, hediyelik sabunu, üzüm şırasıyla; Meriç Nehri ve nehir kenarındaki keyifli mekanlarıyla periyodik aralıklarla ziyaret etmekten mutluluk duyduğum, çok sevdiğim bir şehir. Ama en önemlisi güzel yürekli, güleryüzlü, aydın ve Atatürkçü halkı.. Leva'nın değer kazanması -TL'nin değer kaybetmesi- ile de Bulgarlar için bir cazibe merkezi olmuş durumda. Tabi buna üzülmeli miyim sevinmeli miyim tam emin olamadım🙈🙊 Kısaca Edirne'de gezilecek yerleri özetleyecek olursam:
⚀Selimiye Camii: Mimar Sinan'ın ustalık eseri.. İçerideki huşuyu anlatmayalım, yaşayın.
⚁Ulu (Eski) Cami: Hat sanatıyla dış ve iç duvarları bir sanat eserine dönüşen Cami benim en sevdiğim. Vav harfinin asaleti..
⚂Üç Şerefeli Camii: 3 minaresi de birbirinden farklı, burgulu olan çok güzel.
⚃Muradiye Camii: Selimiye'den evvel inşa edilmiş, içindeki seramik ve çini işçiliği göz dolduruyor.
⚄ Edirne Büyük Sinagogu: Geçirdiği tadilattan sonra pek güzel olmuş, vitrayları hoş.
⚅Sv.Georgi Bulgar Kilisesi: Pazartesi Salı hariç 09.00-17.00 arası ziyarete açık ama içeride foto çekmek yasak.
⚅⚀Saraçlar Caddesi(Edirne Çarşısı): En popüler caddesi. Alış veriş yapıp cafelerin tadını çıkarabilirsiniz.
⚀⚁⚃ Meriç Nehri ve Meriç Köprüsü: Köprüden geçip Karaağaç bölgesine ulaşabilirsiniz.
⚄⚂⚀ Makedonya Kulesi ve Hadrianopolis: Antik kent meraklıları bi uğramalı.
.
.
Daha bir sürü gezilecek yer var elbette. Bunlar minik bi özet mahiyetinde 😊 Kaydetmeyi unutmayın🙆🏼
.
.
#edirne #edirnegezisi #selimiye #selimiyecamii #selimiyemosque #meriçnehri #seyahat #gezgin #sheisnotlost #femmetravel #dametraveller #myvacation #interrailturkiye #natgeotravel #momondoturkiye #themagger #denemenlazim #solotraveller #travelblogger #instatravel #iamtb.

Edirne köklü tarihi; köprü, hamam, çarşı ve külliyeleri; camisi, kilisesi, sinagogu; ciğeri, köftesi, badem ezmesi, hediyelik sabunu, üzüm şırasıyla; Meriç Nehri ve nehir kenarındaki keyifli mekanlarıyla periyodik aralıklarla ziyaret etmekten mutluluk duyduğum, çok sevdiğim bir şehir. Ama en önemlisi güzel yürekli, güleryüzlü, aydın ve Atatürkçü halkı.. Leva'nın değer kazanması -TL'nin değer kaybetmesi- ile de Bulgarlar için bir cazibe merkezi olmuş durumda. Tabi buna üzülmeli miyim sevinmeli miyim tam emin olamadım🙈🙊 Kısaca Edirne'de gezilecek yerleri özetleyecek olursam: ⚀Selimiye Camii: Mimar Sinan'ın ustalık eseri.. İçerideki huşuyu anlatmayalım, yaşayın. ⚁Ulu (Eski) Cami: Hat sanatıyla dış ve iç duvarları bir sanat eserine dönüşen Cami benim en sevdiğim. Vav harfinin asaleti.. ⚂Üç Şerefeli Camii: 3 minaresi de birbirinden farklı, burgulu olan çok güzel. ⚃Muradiye Camii: Selimiye'den evvel inşa edilmiş, içindeki seramik ve çini işçiliği göz dolduruyor. ⚄ Edirne Büyük Sinagogu: Geçirdiği tadilattan sonra pek güzel olmuş, vitrayları hoş. ⚅Sv.Georgi Bulgar Kilisesi: Pazartesi Salı hariç 09.00-17.00 arası ziyarete açık ama içeride foto çekmek yasak. ⚅⚀Saraçlar Caddesi(Edirne Çarşısı): En popüler caddesi. Alış veriş yapıp cafelerin tadını çıkarabilirsiniz. ⚀⚁⚃ Meriç Nehri ve Meriç Köprüsü: Köprüden geçip Karaağaç bölgesine ulaşabilirsiniz. ⚄⚂⚀ Makedonya Kulesi ve Hadrianopolis: Antik kent meraklıları bi uğramalı. . . Daha bir sürü gezilecek yer var elbette. Bunlar minik bi özet mahiyetinde 😊 Kaydetmeyi unutmayın🙆🏼 . . #edirne #edirnegezisi #selimiye #selimiyecamii #selimiyemosque #meri çnehri #seyahat #gezgin #sheisnotlost #femmetravel #dametraveller #myvacation #interrailturkiye #natgeotravel #momondoturkiye #themagger #denemenlazim #solotraveller #travelblogger #instatravel #iamtb ...

Most Recent

My favourite..... The Chocolate fruit 🤤or if you are being technical “Cocoa”
.
.
Cocoa garners the 4th spot in Indonesia largest foreign exchange income from agriculture (other top products are rubber, coconut, and palm oil). But most of the time, raw beans are exported rather than processed cocoa.
.
.
.
#bali🌴 #baligasm #balivacation #balinature #naturerepublicbali #baliholiday #balitravel #indonesia_photography #baliphotography #visitbali #balitourism #indonesian #indonesiacoffee #plantation #nature_brilliance #nature_captures #natureshooters #nature_wizards #visitindonesia #travelindonesia #lensbible5k #natgeo #natgeoyourshot #natgeotravel #nikon #nikontravel.

My favourite..... The Chocolate fruit 🤤or if you are being technical “Cocoa” . . Cocoa garners the 4th spot in Indonesia largest foreign exchange income from agriculture (other top products are rubber, coconut, and palm oil). But most of the time, raw beans are exported rather than processed cocoa. . . . #bali 🌴 #baligasm #balivacation #balinature #naturerepublicbali #baliholiday #balitravel #indonesia_photography #baliphotography #visitbali #balitourism #indonesian #indonesiacoffee #plantation #nature_brilliance #nature_captures #natureshooters #nature_wizards #visitindonesia #travelindonesia #lensbible5k #natgeo #natgeoyourshot #natgeotravel #nikon #nikontravel ...