#polskie_fit_chlopaki medias

Posts tagged on #polskie_fit_chlopaki

Top Posts Recent Posts

Top Posts

„Bo w życiu trzeba mieć plecy” Miłego dnia ☺️💪💪💪 #kielce #polishboy #gym #life #polskie_fit_chlopaki #sfd #paka #plecy #bodyworkgym #nofilter.

„Bo w życiu trzeba mieć plecy” Miłego dnia ☺️💪💪💪 #kielce #polishboy #gym #life #polskie_fit_chlopaki #sfd #paka #plecy #bodyworkgym #nofilter ...

Kiedy stoisz na scenie po kilku miesiącach ciężkich przygotowań, setkach litrów wylanego potu, wielu tygodniach wyrzeczeń (o których większość nie ma pojęcia)... Stoisz i wiesz że zrobiłeś wszystko co mogłeś a Twoja forma jest życiowa... uśmiechasz się sam do siebie!!!Mimo że tuż za finałem to mega jestem zadowolony, kolejne doświadczenia zebrane, wnioski wyciągnięte i śmiało patrzę na to co przede mną!!!
Dziękuję za tak liczne wiadomości wsparcia, za trzymanie kciuków i doping na miejscu. Wynik... zawsze może być lepszy ale chyba forma nie zawiodłem!!!
#mistrzostwapolski #fitnessatletyczne #forma #perfectbody #polishboy #polskie_fit_chlopaki #polskiesylwetki #passion #team #rzeźba #ripped #energia #energy #wytrwalosc #abs #sixpack #shredded #siłownia #sportowa_motywacja #sukces #determination #dieta #motivation #motywacja #gym #chest #bodybuilding #bodybuilder #brzuch #mensfisique.

Kiedy stoisz na scenie po kilku miesiącach ciężkich przygotowań, setkach litrów wylanego potu, wielu tygodniach wyrzeczeń (o których większość nie ma pojęcia)... Stoisz i wiesz że zrobiłeś wszystko co mogłeś a Twoja forma jest życiowa... uśmiechasz się sam do siebie!!!Mimo że tuż za finałem to mega jestem zadowolony, kolejne doświadczenia zebrane, wnioski wyciągnięte i śmiało patrzę na to co przede mną!!! Dziękuję za tak liczne wiadomości wsparcia, za trzymanie kciuków i doping na miejscu. Wynik... zawsze może być lepszy ale chyba forma nie zawiodłem!!! #mistrzostwapolski #fitnessatletyczne #forma #perfectbody #polishboy #polskie_fit_chlopaki #polskiesylwetki #passion #team #rze źba #ripped #energia #energy #wytrwalosc #abs #sixpack #shredded #si łownia #sportowa_motywacja #sukces #determination #dieta #motivation #motywacja #gym #chest #bodybuilding #bodybuilder #brzuch #mensfisique ...

Most Recent