#slowlife medias

Posts tagged on #slowlife

Top Posts Recent Posts

Top Posts

Œuvre artistique ou art de la table ? La nuance est parfois légère ! La céramique , l'alliée unique pour des tables de réception réussies.

Artistic work or art of the table? The nuance is sometimes light! Ceramics, the unique ally for successful reception tables..

Œuvre artistique ou art de la table ? La nuance est parfois légère ! La céramique , l'alliée unique pour des tables de réception réussies. Artistic work or art of the table? The nuance is sometimes light! Ceramics, the unique ally for successful reception tables. ...

Oto ja przed najbardziej „instagramowym” miejsce w Londynie kawiarnią @peggyporschenofficial . I tak jak to bywa na Instagramie: nie zawsze wszystko jest tym na co wygląda. Nie opowiem Wam o tym jakie tam były pyszne ciastka, ani jak urocze jest w środku, bo: nigdy nic w niej nie zjadłam, a wnętrze podziwiałam tylko przez okno.

Nie chciało mi się stać w kolejce, którą widzicie na kolejnym zdjęciu. Z okazji świąt (a tym co ich nie obchodzą to bez okazji) życzę Wam jak największej ilości prawdziwej dobrej zabawy; chwil, które pozostają w pamięci mimo, że nie zdążyło się w ich trakcie zrobić ładnej fotki, głupich min i zapierających dech widoków, które zdarzają się najczęściej wtedy, kiedy nikt nie ma naładowanego telefonu 🙃. I dystansu do świata, siebie i Instagrama.
Ps: Normalnie chodziłam po Londynie w kurce, ale wiecie - zdjęłam do zdjęcia 😜. #easter #peggyporschen #london #wielkanoc #wiosna #życzenia #slowlife #kawiarnia #święta #niedziela #witryna #miasto #londyn #kwiaty #instagramkontrarzeczywistość #kolejka #wszystkonieprawda.

Oto ja przed najbardziej „instagramowym” miejsce w Londynie kawiarnią @peggyporschenofficial . I tak jak to bywa na Instagramie: nie zawsze wszystko jest tym na co wygląda. Nie opowiem Wam o tym jakie tam były pyszne ciastka, ani jak urocze jest w środku, bo: nigdy nic w niej nie zjadłam, a wnętrze podziwiałam tylko przez okno. Nie chciało mi się stać w kolejce, którą widzicie na kolejnym zdjęciu. Z okazji świąt (a tym co ich nie obchodzą to bez okazji) życzę Wam jak największej ilości prawdziwej dobrej zabawy; chwil, które pozostają w pamięci mimo, że nie zdążyło się w ich trakcie zrobić ładnej fotki, głupich min i zapierających dech widoków, które zdarzają się najczęściej wtedy, kiedy nikt nie ma naładowanego telefonu 🙃. I dystansu do świata, siebie i Instagrama. Ps: Normalnie chodziłam po Londynie w kurce, ale wiecie - zdjęłam do zdjęcia 😜. #easter #peggyporschen #london #wielkanoc #wiosna #życzenia #slowlife #kawiarnia #święta #niedziela #witryna #miasto #londyn #kwiaty #instagramkontrarzeczywisto ść #kolejka #wszystkonieprawda ...

Melt Melt 💦.

Melt Melt 💦 ...

Wszystkie znaki wskazują, że podczas tej podróży mamy jeździć mniej niż zwykle 🚙 W weekend, kiedy mieliśmy w planach długie wycieczki, Mela się rozchorowała 🤒 Teraz strajkują kierowcy transportujący paliwo i część stacji benzynowych jest już zamknięta ⛽️ Chyba jesteśmy zmuszeni odpoczywać 🤷‍♀️😉 A tak poważnie, w niedzielę opuszczamy przepiękne Algarve i ruszamy przez Lizbonę do Nazare, o ile nie zabraknie nam paliwa 💁✊
#portugalia #podróż #podróże #dzieci #podróżemałeiduże #razemnajlepiej #podróżezdziećmi #visitportugal #algarve #visitalgarve #praiadaluz #portugal_places #portugal_lovers #portugalalive #travelwithkids #wearetravelgirls #travelgirls #femaletravelbloggers #allwhite #simplestyle #wiosna #springishere #springmood #springvibes #pinkflowers #ig_portugal #momlife #slowtravel #slowlife #alliseeispretty.

Wszystkie znaki wskazują, że podczas tej podróży mamy jeździć mniej niż zwykle 🚙 W weekend, kiedy mieliśmy w planach długie wycieczki, Mela się rozchorowała 🤒 Teraz strajkują kierowcy transportujący paliwo i część stacji benzynowych jest już zamknięta ⛽️ Chyba jesteśmy zmuszeni odpoczywać 🤷‍♀️😉 A tak poważnie, w niedzielę opuszczamy przepiękne Algarve i ruszamy przez Lizbonę do Nazare, o ile nie zabraknie nam paliwa 💁✊ #portugalia #podr óż #podr óże #dzieci #podr óżemałeiduże #razemnajlepiej #podr óżezdziećmi #visitportugal #algarve #visitalgarve #praiadaluz #portugal_places #portugal_lovers #portugalalive #travelwithkids #wearetravelgirls #travelgirls #femaletravelbloggers #allwhite #simplestyle #wiosna #springishere #springmood #springvibes #pinkflowers #ig_portugal #momlife #slowtravel #slowlife #alliseeispretty ...

Zawsze marzyłam o tym, by na święta wyjechać. Ciągły pośpiech, brak czasu, mnóstwo przygotowań, którym towarzyszy nerwowa, napięta atmosfera - jakoś nie potrafiłam się w tym odnaleźć. Kocham swoją rodzinę i okazji do rodzinnych spotkań mamy mnóstwo, natomiast czasu tylko we czwórkę - gdzie nic nie musimy - tak nie wiele, a za chwile gdy zacznę prace - będzie go jeszcze mniej. Pomijam aspekt religijny - totalnie, bo u nas to też nie takie oczywiste.
.
.
.
Mam takie przemyślenie w ten świąteczny czas - mniej jadu i oceniania - więcej tolerancji i przyzwolenia na to, by każdy człowiek nie tylko przeżywał i spędzał święta jak chce, ale na to by ŻYŁ w zgodzie ze sobą, a nie tak jak nakazuje tradycja czy większość społeczeństwa. Ja rozumiem, że to co Inne jest trudne do zrozumienia, więc najprostszą znaną strategią jest ocenianie, albo odnoszenie do siebie - ja bym tak nie mogła. Myślę sobie, że życie nas wszystkich byłoby zdecydowanie przyjemniejsze gdybyśmy skupili się na swoich działaniach, a nie innych. .
.
.
Kochani! Zdrowych, pogodnych Świąt. Spędźcie ten czas zgodnie ze sobą, swoimi potrzebami. 
Buziaki z Mazur,
Kama 💕
.
.
#mazury#mazurycudnatury#jezioro#wiosna2019#polskajestpiekna#podróżemałeiduże#wielkanoc2019#visitpoland#easter2019#polishgirl#polishmum#polskamama#matkapolka#slowlife#stylizacja#ootd#bohostyle#przyroda#natura.

Zawsze marzyłam o tym, by na święta wyjechać. Ciągły pośpiech, brak czasu, mnóstwo przygotowań, którym towarzyszy nerwowa, napięta atmosfera - jakoś nie potrafiłam się w tym odnaleźć. Kocham swoją rodzinę i okazji do rodzinnych spotkań mamy mnóstwo, natomiast czasu tylko we czwórkę - gdzie nic nie musimy - tak nie wiele, a za chwile gdy zacznę prace - będzie go jeszcze mniej. Pomijam aspekt religijny - totalnie, bo u nas to też nie takie oczywiste. . . . Mam takie przemyślenie w ten świąteczny czas - mniej jadu i oceniania - więcej tolerancji i przyzwolenia na to, by każdy człowiek nie tylko przeżywał i spędzał święta jak chce, ale na to by ŻYŁ w zgodzie ze sobą, a nie tak jak nakazuje tradycja czy większość społeczeństwa. Ja rozumiem, że to co Inne jest trudne do zrozumienia, więc najprostszą znaną strategią jest ocenianie, albo odnoszenie do siebie - ja bym tak nie mogła. Myślę sobie, że życie nas wszystkich byłoby zdecydowanie przyjemniejsze gdybyśmy skupili się na swoich działaniach, a nie innych. . . . Kochani! Zdrowych, pogodnych Świąt. Spędźcie ten czas zgodnie ze sobą, swoimi potrzebami. Buziaki z Mazur, Kama 💕 . . #mazury #mazurycudnatury #jezioro #wiosna2019 #polskajestpiekna #podr óżemałeiduże#wielkanoc2019 #visitpoland #easter2019 #polishgirl #polishmum #polskamama #matkapolka #slowlife #stylizacja #ootd #bohostyle #przyroda #natura ...

Most Recent

Happy Easter with some Easter Bunnies in a cherry blossom twigs🐰🌸🐰🌸🐰🌸 .
.
Glad Påsk med lite kaniner i en körsbärskvist🐰🌱🐰 Blev inte mycket påskpynt i år å det blev påsk ändå💕 Ha en fin vårdag! .
.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.

Happy Easter with some Easter Bunnies in a cherry blossom twigs🐰🌸🐰🌸🐰🌸 . . Glad Påsk med lite kaniner i en körsbärskvist🐰🌱🐰 Blev inte mycket påskpynt i år å det blev påsk ändå💕 Ha en fin vårdag! . . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ...

Así nos recibe la primavera esta mañana de domingo nuestro 🌵 #echinopsistershckeii florecido bajo una banda sonora de trinos.Se puede pedir más. 
#slowlife 
#gardening 
#cactus.

Así nos recibe la primavera esta mañana de domingo nuestro 🌵 #echinopsistershckeii florecido bajo una banda sonora de trinos.Se puede pedir más. #slowlife #gardening #cactus ...